IVService s.r.o. je distributor měřícího, technologického a zkušebního zařízení pro průmysl, výzkum, lékařství a telekomunikaci se zaměřením na oblasti střední a východní Evropy. Nabízíme vybavení od ručních měřicích přístrojů až po komplexní testovací systémy, včetně dodávky, montáže a pozáručního servisu.

 Dodáváme zboží následujících výrobců:

Švýcarska firma EMC-PARTNER vyvíjí a vyrábí nejmodernější řešení v oblasti testování EMC. Převážně se specializuje v oblasti: Odolnostní zkoušky, Testy impulsů blesku, Zkoušky komponent a Měření vyzařování.  Široký výběr generátoru a příslušenství pro běžný průmysl, armádní zařízení a přístroje leteckého průmyslu.

Společnost Laird je světová jednička zaměřená na výrobu součástek, které chrání elektronická zařízení před elektromagnetickým zářením, zajišťují snižování teploty a umožňují spojení pomocí bezdrátových aplikací a anténových systémů. Tato původem britská společnost dodává své výrobky do všech odvětví elektronického průmyslu včetně telekomunikací, přenosů dat a informačních technologií, automobilového průmyslu, leteckého odvětví, lékařského, důlního či železničního a taky v oblasti spotřební elektroniky.

Společnost RFspin s.r.o. byla založena v roce 2003 a od té doby se dokázala stát významnou firmou na poli vývoje a prodeje antén. Výrobce se specializuje na měřicí antény, které jsou používány v měřicích systémech ve významných vývojových a výzkumných centrech od univerzit přes průmysl a vojenské aplikace až po vesmírné agentury.

Americká společnost Weinshel Associates je výrobce vysoce výkonných a kvalitních širokopásmových pasivních součástek pro vysokofrekvenční a mikrovlnnou techniku. Terminátory, atenuátory a další precizně provedené komponenty vynikajících vlastností. Kompletní řešení pro anténní systémy a jiné náročné VF aplikace.

Firma SMARIS s.r.o., založená v roce 1998, se zabývá vývojem a výrobou komponentů pro měření a regulaci pro průmyslové aplikace. Sortiment tvoří především programovatelné převodníky fyzikálních veličin, programovatelné digitální jednotky, teplotní, vlhkostní a tlakové senzory různých provedení, ale i zakázkové měřící systémy.

RCD Radiokomunikace byla založena v roce 1993. Firma se zabývá vývojem a výrobou rádií a speciálních vysokofrekvenčních zařízení. A vyrábí široký sortiment antén (antény pro TETRU a TETRAPOL, antény pro GSM900, GSM1800, 3G ...)


Dodáváme pro vás pouze kvalitní výrobky od světových výrobců.Рейтинг@Mail.ru